Статьи раздела "Цегла", первая страница.

Cegla.in.ua - Кирпич, пеноблок, пенобетон, газоблок

Керамічні блоки

Категория: Цегла       Читать полностью...
Керамічні блоки Керамічний блок Кератерм Блоки КЕРАТЕРМ - переваги Будівництво будинків з блоків КЕРАТЕРМ має цілий ряд переваг, серед яких економічність, висока швидкість виконання робіт, відмінна якість кладки і довговічність будівлі. Не можна не сказати і про прекрасний мікроклімат в будинках, побудованих з блоків КЕРАТЕРМ. Габарити керамічних блоків КЕРАТЕРМ перевищують розміри звичайної цегли трохи більше ніж у десять разів, за рахунок чого збільшується швидкість зведення стін за статистикою до 8 разів! Без шкоди для якості кладки і при рівних витратах на оплату праці каменярів.

Кератерм - блоки керамические

Категория: Цегла       Читать полностью...
Кератерм - блоки керамические Кератерм КЕРАТЕРМ - строительный материал, в технологическом процессе производства которого главным образом используется глина. Этот недорогой и доступный экологически чистый материал, в сочетании с наполнителями - водой и древесными опилками позволяют получить изделие, обладающее высокими эксплуатационными и техническими характеристиками. Керамические блоки КЕРАТЕРМ прочны и долговечны, при этом, благодаря низкой теплопроводности превращаются в строительный материал с прекрасными теплоизоляционными характеристиками. Экономический эффект от использования керамических блоков в строительстве изучался с первого дня присутствия этого уникального строительного материала на рынке и, по отзывам, как зарубежных, так и отечественных строителей полностью доказал свою высокую эффективность.

КЕРАТЕРМ КУЗЬМИНЕЦЬКИЙ ЦЕГЛЯНИЙ ЗАВОД

Категория: Цегла       Читать полностью...
КЕРАТЕРМ КУЗЬМИНЕЦЬКИЙ ЦЕГЛЯНИЙ ЗАВОД Кузьминецький цегляний завод перший в Україні та найбільший в СНД виробник поризованих керамічних блоків, проектною потужністю 130 млн. шт. умовної цегли на рік. Підприємство виконує повний цикл виробництва від видобування глини до виробництва готової продукції та розробки нових видів продукції. Розвинута дилерська мережа робить продукцію підприємства доступною у будь-якому куточку України. З огляду на останні європейські тенденції розвитку галузі виробництва стінових матеріалів та переваги поризованої кераміки було прийнято рішення про будівництво Кузьминецького цегляного заводу. Після цього було зібрано команду з європейських фахівців, які і виконували більшість робіт з будівництва та налагодження виробництва на заводі.

Як скласти стіну з цегли

Категория: Цегла       Читать полностью...
Як скласти стіну з цегли Для зведення цегляної стіни самостійно буде потрібно дотримання певної технології, акуратне і уважне виконання роботи і володіння необхідними для цього інструментами. Цегляна кладка буває наступних видів: цегляна керамічний або силікатна цегла, мелкоблочную природничі, цементні та керамічні камені, тесова, бутова або великоблочна. Обов язкова наявність будівельного кельми - кельми, спиртового рівня, шнураипричалки і будівельного рівня. Насамперед потрібно приготування розчину, в який входить цемент одна частина, пісок п ять частин і вода. Для додання розчину еластичності потрібно додавання вапна або глини, але, крім того, можна обійтися додаванням рідкого мила або прального порошку.

Що таке висоли на цеглі і як з ними боротися

Категория: Цегла       Читать полностью...
Що таке висоли на цеглі і як з ними боротися ПРИЧИНИ УТВОРЕННЯ 1. Зовнішній вплив атмосферних опадів: - температурно-вологісні умови, коли відбувається повільне і тривале випаровування вологи з матеріалу на поверхні конструкції - знижена температура повітря, що сприяє утворенню кристалогідратів. 2. Властивості самих матеріалів: - при пластиковому формуванні, при просушці атмосферним а не гарячим пічним повітрям після випалу, тобто з порушенням технології виготовлення лицювальної цегли у виготовленні будівельної цегли такий варіант можливий - при використанні в кладці вапняних кладкових розчинів, цементно-піщаних сумішей, а також добавок - електролітів прискорювачів твердіння та протиморозних добавок - при використанні сировини для виготовлення вихідного матеріалу цегли з підвищеним вмістом Ca OH 2 вапно.

Фасадна цегла - Керамічна цегла СБК

Категория: Цегла       Читать полностью...
Фасадна цегла - Керамічна цегла СБК Лицьова керамічна цегла є основною продукцією компанії СБК, виробництво якої на сьогоднішній день здійснюється на двох заводах компанії в м. Ромни та с.Озера, Київської області. Лицьова цегла виробництва Слобожанська будівельних кераміка має ряд відмінних характеристик, завдяки яким вона користується високою популярністю в Україні та за її межами, - це висока якість, екологічність і міцність. Лицьова керамічна цегла СБК виготовляється з екологічно чистої природної глини. Колір цегли залежить від вмісту мінералів у глинах, що застосовуються при виготовленні та температури випалювання цегли.