Як скласти стіну з цегли

Cegla.in.ua - Кирпич, пеноблок, пенобетон, газоблок

Як скласти стіну з цегли

Для зведення цегляної стіни самостійно буде потрібно дотримання певної технології, акуратне і уважне виконання роботи і володіння необхідними для цього інструментами. Цегляна кладка буває наступних видів: цегляна (керамічний або силікатна цегла), мелкоблочную (природничі, цементні та керамічні камені), тесова, бутова або великоблочна.

Обов'язкова наявність будівельного кельми - кельми, спиртового рівня, шнураипричалки і будівельного рівня.

Насамперед потрібно приготування розчину, в який входить цемент (одна частина), пісок (п'ять частин) і вода. Для додання розчину еластичності потрібно додавання вапна або глини, але, крім того, можна обійтися додаванням рідкого мила або прального порошку.

Після цього натягується розміточний шнур і викладається розчин вздовж нього. Товщина розчину повинна становити 10 міліметрів. Перший цегла, покладений на розчин, вирівнюється за допомогою будівельного рівня. Вирівнювання має бути і горизонтальним, і вертикальним. Наступний цегла укладається на відстані в шість цеглин від першого. За допомогою шнураипричалки і спиртового рівня перевіряється знаходження обох цегли в одній площині. Після цього викладаються пропущені цеглу. Така процедура повторюється до тих пір, поки перший ряд не буде викладений повністю.

Після цього проводиться нарощування краю стіни на кілька щаблів. Висота і горизонтальність кладки перевіряється за допомогою спиртового рівня. Шнурчпричалку потрібно натягнути між нижніми протилежними ступенями. Він стане орієнтиром для укладання наступного ряду цеглин.

Для укладання наступних рядів цегли використовується наступний принцип. Розчин, товщина якого 10 мм, накладається на три цеглини. Цегла, який буде укладатися, покривається з тичкова грані таким же шаром розчину. Після цього цегла укладається на розкладений раніше розчин і ретельно притискається. Цегла повинна щільно сидіти в розчині. Шляхом постукування ручкою кельми, його тичковая грань притискається до сусіднього цеглі. Після цього прибираються надлишки розчину і перевіряється горизонтальність укладання за допомогою будівельного рівня, а вертикальність - за допомогою правила. Якщо є необхідність, виконується прістуківаніем. Після того, як кладка стіни завершена, виконується розгладження швів між цеглою за допомогою розшивки.

Поделиться статьёй с друзьями:

Другие статьи раздела "Цегла":

  1. Керамічні блоки
  2. Кератерм - блоки керамические
  3. КЕРАТЕРМ – КУЗЬМИНЕЦЬКИЙ ЦЕГЛЯНИЙ ЗАВОД
  4. Як скласти стіну з цегли
  5. Що таке висоли на цеглі і як з ними боротися
  6. Фасадна цегла - Керамічна цегла СБК