Фасадна цегла - Керамічна цегла СБК

Cegla.in.ua - Кирпич, пеноблок, пенобетон, газоблок

Фасадна цегла - Керамічна цегла СБК

Лицьова керамічна цегла є основною продукцією компанії СБК, виробництво якої на сьогоднішній день здійснюється на двох заводах компанії в м. Ромни та с.Озера, Київської області. Лицьова цегла виробництва "Слобожанська будівельних кераміка" має ряд відмінних характеристик, завдяки яким вона користується високою популярністю в Україні та за її межами, - це висока якість, екологічність і міцність.

Лицьова керамічна цегла СБК виготовляється з екологічно чистої природної глини. Колір цегли залежить від вмісту мінералів у глинах, що застосовуються при виготовленні та температури випалювання цегли. Обпалюєма при температурі близько 1000 С, облицювальна керамічна цегла набуває свої високі міцнісні характеристики і стійкий колір, який залишається незмінним протягом довгих десятиліть. Природна глина - пластичний матеріал, що має після випалювання багато цінних в будівництві переваг - стіни з керамічної цегли дуже добре акумулюють тепло, а саме - тривалий час можуть затримувати отриману раніше енергію.

Висока якість цегли СБК досягається завдяки використанню в його виробництві передових технологій.Багатий асортимент фасонних виробів дозволяє зводити всі елементи фасаду та створювати неповторну архітектуру будівлі.

Поделиться статьёй с друзьями:

Другие статьи раздела "Цегла":

  1. Керамічні блоки
  2. Кератерм - блоки керамические
  3. КЕРАТЕРМ – КУЗЬМИНЕЦЬКИЙ ЦЕГЛЯНИЙ ЗАВОД
  4. Як скласти стіну з цегли
  5. Що таке висоли на цеглі і як з ними боротися
  6. Фасадна цегла - Керамічна цегла СБК